جنب شدن چیست؟

منبع:

onlylifeyou.blogfa.com

سلام دوستان

جنب شدن  یعنی  از انسان در خواب و بدون اختیار مایع منی خارج می شود که برای مرد ها اتفاق می افتد

مهمترین دلیلی که برای جنب شدن ذکر شده است این است که هنگامی که منی ساخته شده توسط بدن مرد به حد اشباع می رسد بدن خود به خود تشخیص می دهد که مایع باید خارج شود تا منی جدید جایگزین ان گردد.

متاسفانه بسیاری از افراد این دلیل را برای خود ملاک قرار داده و خود اقدام به برون ریزی این مایع حیاتی و غنی میکنند در صورتیکه این استدال کاملا غلط و می باشدو فقط هنگامی که خود بخود منی خارج شود این استدلال صدق میکند.

هنگامی که منی خارج میشه فرد بعد از بیدار شدن از خواب باید غسل جنابت انجام دهد و بدون غسل نمی تونه نماز بخونه !!! اگر نماز خون باشه ، خدا قسمت گرگ بیابون نکنه که یه وقت مهمونی باشه و صبح بلند شه و ببینه که روی شورتش پرچم اسرائیل نقش بسته !

آخه با چه رویی بره حمام ؟ بنده خودم نیز درد کشیده ام که می گویم ، عمق فاجعه موقعی بیشتر می شه که خونه فامیل کسی باشه که آدم بیشتر ضایع بشه مثلا دختر جوان باشه .

تمامی پسر ها درک میکنن که من چی میگم.

خب اگه اهل طریقت هستی و خدا و بهشت رو میخوای باید خودت رو ضایع کنی و زود بری حمام و غسل کنی و یه نماز با حضور قلب بعد از یه خواب خوش و یه آبرو ریزی درست و حسابی بخونی.

البته راه هایی برای جلوگیری از این خواب های هست که خصوصا مواقعی که مهمانی هستید مفید هستند که اگر فرصت شد اشاره می کنیم.

غسل جنابت واجب است و برای نماز و روزه ضروری است ، اگر کسی غسل جنابت بر گردنش باشد و عمدا قبل از اذان صبح غسل نکند روزه اش باطل است و کفاره ام بر گردنش می افتد ، خوب غسل جنابت مثل بقیه غسل هاست ، تمیز کردن بخش آلوده ، نیت ، شستن سر و گردن ، شستن نیمه راست بدن ، شستن نیمه چپ و تمام ، محدوده مشترک بین نیمه راست و چپ رو با احتیاط کمی بیشتر از محدوده باید شست و بخشی که معمولا فتنه جنابت از اونه رو بنا به احتیاط با هر دو طرف کامل بشوره البته نباید زیاده روی کرد که گندش دربیاد و به اندازه ای که آب به همه جا برسه کافیه.

خب اینجا ممکنه که نوجوانی دچار شب ادراری بشه و صبح بلند شه و فکر کنه که مرد شده و به بلوغ رسیده ، باید به خدمت این بچه برسونیم که هنوز خیلی زوده که مرد بشه و فعلا بهتره که تو خماری مرد شدن بمونه ، آخه جوجه تو هنوز خودت رو خیس می کنی بعد فکر می کنی مرد شدی؟

ولی بالخره این اتفاق میافته. و هر اقا پسری یه شب که از خواب بیدار میشه میبینه خیس شده و هنگامی که الت خود را بازرسی میکنه میبینه بلهههههههههههه.

خداوند هم او را از این مایع حیا تی بهره مند ساخته و به جمع اقایون می پیوندد.

فقط خدا نکنه موقعی که گل پسر ار خواب بیدار میشه مادرش بالا سرش باشه که در اون زمان پسر دوست داره تا شب بخوابه اما از رختخوابش بیرون نیاد.

به هر حال مادر ها خودشون میفهمن و اون روز را به پسرشون تبریک میگن که دیگه مرد شدن و بسیاری از علماء این روز را برای فرزندشان جشن میگیرند که فرزندشان به بلوغ جنسی رسیده است.

به طور طبیعی هر مرد هفته ای یک بار  در خواب محتلم می شود که نشان دهنده سلامت جسمی اوست ، .

 


موضوعات مرتبط: ××احکام شرعی×× ، جنب شدن چیست

تاريخ : | 16:53 | نویسنده : مصطفی دهقانی |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.