جنب شدن چیست؟

را های برای کمتر جنب شدن

http://beheshtenik.blogfa.com/post-112.aspx

لطفا از سایر مطالب این وب سایت دیدن نمایید

عزیزانی که مایل به تبادل لینک هستند نظر گذاشته

 BEHESHTENIK.BLOGFA.COM

سلام دوستان

جنب شدن  یعنی  از انسان در خواب و بدون اختیار مایع منی خارج می شود که برای مرد ها اتفاق می افتد

مهمترین دلیلی که برای جنب شدن ذکر شده است این است که هنگامی که منی ساخته شده توسط بدن مرد به حد اشباع می رسد بدن خود به خود تشخیص می دهد که مایع باید خارج شود تا منی جدید جایگزین ان گردد.

متاسفانه بسیاری از افراد این دلیل را برای خود ملاک قرار داده و خود اقدام به برون ریزی این مایع حیاتی و غنی میکنند در صورتیکه این استدال کاملا غلط و می باشدو فقط هنگامی که خود بخود منی خارج شود این استدلال صدق میکند.

هنگامی که منی خارج میشه فرد بعد از بیدار شدن از خواب باید غسل جنابت انجام دهد و بدون غسل نمی تونه نماز بخونه

البته راه هایی برای جلوگیری از این خواب های هست که خصوصا مواقعی که مهمانی هستید مفید هستند که لینک ان را در ابتدا مطلب گنجانده ایم

غسل جنابت واجب است و برای نماز و روزه ضروری است ،  ، خوب غسل جنابت مثل بقیه غسل هاست ، تمیز کردن بخش آلوده ، نیت ، شستن سر و گردن ، شستن نیمه راست بدن ، شستن نیمه چپ و تمام ، محدوده مشترک بین نیمه راست و چپ رو با احتیاط کمی بیشتر از محدوده باید شست و بخشی که معمولا فتنه جنابت از اونه رو بنا به احتیاط با هر دو طرف کامل بشوره البته نباید زیاده روی کرد که گندش دربیاد و به اندازه ای که آب به همه جا برسه کافیه.

خب اینجا ممکنه که نوجوانی دچار شب ادراری بشه و صبح بلند شه و فکر کنه که مرد شده و به بلوغ رسیده ، باید به خدمت این بچه برسونیم که هنوز خیلی زوده که مرد بشه و فعلا بهتره که تو خماری مرد شدن بمونه ، آخه جوجه تو هنوز خودت رو خیس می کنی بعد فکر می کنی مرد شدی؟

ولی بالخره این اتفاق میافته. و هر اقا پسری یه شب که از خواب بیدار میشه میبینه خیس شده و هنگامی که الت خود را بازرسی میکنه میبینه بلهههههههههههه.

خداوند هم او را از این مایع حیا تی بهره مند ساخته و به جمع اقایون می پیوندد.

به طور طبیعی هر مرد هفته ای یک بار  در خواب محتلم می شود که نشان دهنده سلامت جسمی اوست ، .

برای اطلاعات بیشتر و دقیق تر  می توانید با پزشک و یک کارشناس مذهبی در ارتباط باشید

 


موضوعات مرتبط: ××احکام شرعی×× ، جنب شدن چیست
برچسب‌ها: جنب شدن , جنابت

تاريخ : | | نویسنده : م |
.: Weblog Themes By VatanSkin :.